(044) 502-80-93
04119, Київ, вул.Деревлянська,13, оф.332
 • Бразилия- Аргентина

  Бразилия

 • Мексика

  Мексика

 • Южная Африка

  Южная Африка

 • Танзания. Групповые туры

  Танзания

 • Перу

  Перу

 • КЕНИЯ

  Кения

 • Китай

  Китай

Поиск тура онлайн
Главная » Новости

Новости

В Абу Дабі, ОАЕ, планується відкриття філіалу паризького музею Лувр.

Один з найбільших лоукост-перевізників Центральної та Східної Євпропи "Wizz Air", оголосив про те, що вподальшому не буде стугявати з пасажирів додаткову платню за перевезення великого предмету ручної поклажі у кабіні літака на рейсах Wizz Air, починаючи з 29 жовтня 2017 року.

С 1 июля 2017 года авиакомпания Fly Dubai отменяет бесплатное питание на всех рейсах!

Нарешті немає потреби доводити, що безвізовий режим стає реальністю – це підтверджує ажіотаж з отриманням біометричних паспортів останніми тижнями. Отже, безвіз почне працювати орієнтовно 11 червня (дата ще може зміститися в межах одного дня).

З 01 липня 2017 у Ботсвані введений збір на розвиток туризму, US$30 на людину, оплачується в аеропорту або при перетині кордону на машині, обовязковий для всіх туристів незалежно від громадянства.

7 квітня в Іспанії, Салоу, у помплексі Port Aventura відбулося грандіозне відкриття тематичного парку атракціонів Ferrari Land.

Час досить відносна величина: на наручний годинниках і в мобільних телефонах час біжить, а на міських вежах йде в іншому, розміреному, ніби й не сьогоднішньому темпі.

Скоро літо і перед очима все частіше постає стандартна картина – море, сонце, білосніжний пляж… Можливо час спробувати щось нове? Чорний пляж – явище досить рідкісне і тому привабливе. З’явились такі пляжі мільйони років тому, завдяки вулканам: розпечена лава, зустрічаюсь з прохолодною водою, розпадалась на дрібні чорні піщинки і створювала космічні пейзажі.